Представників ЦНТУ обрано тренерами програми DOBRE

Наприкінці січня у Києві проходили тренінги програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), яка ініційована Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) у співпраці із Малопольською школою державного управління при Краківському університеті економіки (Польща). Одним з 9-ти українських тренерів проекту обрано проректора з наукової роботи ЦНТУ Олександра Левченко.

Як повідомлялось раніше на сайті ЦНТУ, в рамках проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), було створено «Консорціум Університетів DOBRE». До складу консорціуму входять заклади вищої освіти та центри підвищення кваліфікації семи регіонів України (Дніпропетровська, Івано-Франківська, Харківська, Херсонська, Кіровоградська, Миколаївська та Тернопільська), де впроваджується проект DOBRE, а також Малопольська школа публічного адміністрування Краківського економічного університету (Польща). В Кіровоградській області представником консорціуму є Центральноукраїнський національний університет та Центр підвищення кваліфікацій для державних службовців.

В роботі тренінгу програми DOBRE, який тривав у Києві 25-28 січня, взяло участь 170 представників програми з 19 закладів освіти у галузі державного управління, а також заступниця директора Програми DOBRE Юлія Єсмуханова та перший заступник голови Національного агентства України з питань державної служби Володимир Купрій. Презентував програму DOBRE директор Малопольськоі школи публічного адміністрування Краківського економічного університету Криштоф Гвуц.

Міжнародна комісія програми DOBRE завершила відбір офіційних тренерів, які здійснюватимуть навчання учасників проекту в регіонах. Загалом тренерів 18, порівну представників з України та з Польщі. Серед фахівців з України, яких обрано тренерами всеукраїнської програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), – проректор з наукової роботи ЦНТУ, професор Олександр Левченко (напрям «Управління місцевим економічним розвитком»).

Крім цього, з метою підготовки кадрів у сфері публічного адміністрування, в регіонах України заплановано провести серію розширених тренінгів проекту DOBRE (наразі, здійснюється набір слухачі).

Даний проект є першою в Україні сертифікованою програмою післядипломного навчання, яка, зазвичай, дуже поширена та ефективна закордоном. Ініційоване в рамках проекту DOBRE навчання є вкрай важливим в умовах децентралізації в Україні.

Тренерами регіональних проектів програми DOBRE виступають представники Центральноукраїнського національного технічного університету

© 2020 CNTU