Анонс подій

Конкурс заявок: дві стипендії URIS (Ukrainian Research in Switzerland) в Базельському університеті

Міжнародна програма стипендій відкрита для постдокторантів і старших науковців у галузі гуманітарних наук, культурології та соціальних наук, чиї дослідження можуть зробити значний внесок у краще розуміння історії, суспільства, політики та культури України.

Стипендія URIS дає змогу одержувачу провести шість місяців дослідження в Базельському університеті (серпень 2023–січень 2024 та лютий 2024–липень 2024).

Ініціатива шукає міжнародно визнаних дослідників, які готові брати участь у мережі швейцарсько-українських досліджень і запропонувати курс, пов’язаний з Україною, в Базельському університеті під час їхнього перебування у Швейцарії. Основний робочий фокус URIS в осінньому семестрі 2022 року та весняному семестрі 2023 року буде зосереджено на «Україна та Європа в перехідний період».

Стипендійна програма GFPS для українських студентів

Інформаційний день COST - Україна

28 жовтня 2022 року в межах Першої міжнародної конференції «Відкрита наука та інновації в Україні 2022» буде проведено спеціальну сесію Інформаційний день COST - Україна bit.ly/3MFQGOD.

Мета заходу – поінформувати українських дослідників та інноваторів про роль COST у сприянні та поширенні наукової досконалості.

Початок об 11:00 за київським часом.

Захід відбуватиметься онлайн. Для реєстрації відкрита форма bit.ly/3gf6tYG.

Докладніше: bit.ly/3EXOwbg

Global Democracy Ambassador Scholarship for Ukrainian Scholars

Invisible University for Ukraine

Polonez Bis - Postdoctoral Fellowships in Poland

© 2023 KNTU