Представників ЦНТУ обрано тренерами програми DOBRE

Наприкінці січня у Києві проходили тренінги програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), яка ініційована Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) у співпраці із Малопольською школою державного управління при Краківському університеті економіки (Польща). Одним з 9-ти українських тренерів проекту обрано проректора з наукової роботи ЦНТУ Олександра Левченко.

Як повідомлялось раніше на сайті ЦНТУ, в рамках проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), було створено «Консорціум Університетів DOBRE». До складу консорціуму входять заклади вищої освіти та центри підвищення кваліфікації семи регіонів України (Дніпропетровська, Івано-Франківська, Харківська, Херсонська, Кіровоградська, Миколаївська та Тернопільська), де впроваджується проект DOBRE, а також Малопольська школа публічного адміністрування Краківського економічного університету (Польща). В Кіровоградській області представником консорціуму є Центральноукраїнський національний університет та Центр підвищення кваліфікацій для державних службовців.

В роботі тренінгу програми DOBRE, який тривав у Києві 25-28 січня, взяло участь 170 представників програми з 19 закладів освіти у галузі державного управління, а також заступниця директора Програми DOBRE Юлія Єсмуханова та перший заступник голови Національного агентства України з питань державної служби Володимир Купрій. Презентував програму DOBRE директор Малопольськоі школи публічного адміністрування Краківського економічного університету Криштоф Гвуц.

Міжнародна комісія програми DOBRE завершила відбір офіційних тренерів, які здійснюватимуть навчання учасників проекту в регіонах. Загалом тренерів 18, порівну представників з України та з Польщі. Серед фахівців з України, яких обрано тренерами всеукраїнської програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), – проректор з наукової роботи ЦНТУ, професор Олександр Левченко (напрям «Управління місцевим економічним розвитком»).

Крім цього, з метою підготовки кадрів у сфері публічного адміністрування, в регіонах України заплановано провести серію розширених тренінгів проекту DOBRE (наразі, здійснюється набір слухачі).

Даний проект є першою в Україні сертифікованою програмою післядипломного навчання, яка, зазвичай, дуже поширена та ефективна закордоном. Ініційоване в рамках проекту DOBRE навчання є вкрай важливим в умовах децентралізації в Україні.

Тренерами регіональних проектів програми DOBRE виступають представники Центральноукраїнського національного технічного університету:

проректор з наукової роботи ЦНТУ Олександр Левченко;

декан факультету обліку та фінансів ЦНТУ Наталія Шалімова;

декан факультету економіки та менеджменту ЦНТУ Володимир Зайченко;

начальник Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Полтавській та Кіровоградській областях Володимир Люлька;

директор Агенції регіонального розвитку Кіровоградської області Олександр Гавриленко;

доцент кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності ЦНТУ Анна Левченко;

доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Володимир Шалімов;

доцент кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності ЦНТУ Ольга Ткачук;

завідувач кафедри аудиту та оподаткування ЦНТУ Олена Магопець;

доцент кафедри бухгалтерського обліку ЦНТУ Ірина Смірнова;

доцент кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності ЦНТУ Наталія Красножон;

доцент кафедри бухгалтерського обліку ЦНТУ Олександр Гай;

доцент кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності ЦНТУ Юрій Малаховський;

доцент кафедри економіки та підприємництва ЦНТУ Марія Бугаєва;

старший викладач кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності ЦНТУ Тетяна Рябоволик;

старший викладач кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності ЦНТУ Ілона Царенко.

© 2022 KNTU