Лекції англійською в рамках обміну викладачами між КНТУ та AUCE

Вдруге за останні п’ять тижнів викладачі Американського університету культури та освіти (American University of Culture & Education) з ліванського міста Набатія прочитали студентам Кіровоградського національного технічного університету лекції англійською мовою.

Наприкінці квітня викладач кафедри комп’ютерних наук Американського університету культури та освіти Мохамад Гані Абу Таам провів лекцію на тему інформаційно-комунікаційних технологій та програмування для студентів кафедри програмування та захисту інформації КНТУ. А вчора, 26 травня, викладач AUCE Набульсі Хуссейн Наєф і директор регіонального відділення Американського університету культури та освіти Хаідура Хані Мохаммад прочитали студентам факультету економіки та менеджменту дві лекції на теми «Управління людськими ресурсами» і «Основи підприємництва».

На початку відкритої лекції проректор із наукової роботи КНТУ, професор Олександр Левченко привітав гостей із Лівану, та нагадав студентам про необхідність у наш час володіти іноземною мовою. Якщо студент бажає побудувати успішну кар’єру, він повинен знати іноземну мову (здебільшого, англійську). В КНТУ приділяється увага питанню вивчення студентами англійської, а на декількох кафедрах університету регулярно проводяться заняття англійською мовою (зокрема, заняття за предметом «Бізнес-культура» на кафедрі економіки праці та менеджменту).

Як повідомив доцент кафедри економіки праці та менеджменту КНТУ, к.е.н. Юрій Малаховський, візит представників регіонального відділення Американського університету культури та освіти у місті Набатія до Кіровограда відбувався в рамках проекту міжнародної співпраці між декількома вищими навчальними закладами, серед яких є Кіровоградський національний технічний університет і Американський університет культури та освіти (Бейрут). Троє викладачів із Лівану проходили у нашому університеті стажування з питань дослідницької і викладацької діяльності, та провели заняття зі студентами. Відповідно, домовленостями про співпрацю, передбачено зворотній візит викладачів КНТУ до Американського університету культури та освіти, де вони також прочитають лекції (звичайно ж, англійською) студентам AUCE.

Наступним найближчим етапом співробітництва між університетами стане міжнародна конференція, що її організовує 10-го червня кафедра економіки праці та менеджменту Кіровоградського національного технічного університету, матеріали для якої підготували студенти та викладачі Американського університету культури та освіти у місті Набатія.

© 2022 KNTU