ЛІТНІ ШКОЛИ

Вища освіта за кордоном. У країну – через університет!

Деякі країни зацікавлені в тому, щоб іноземні студенти після закінчення вишу залишалися в їхній країні після здобуття вищої освіти. Наприклад, у Канаді випускник, який успішно провчився два роки, отримує дозвіл на роботу на 3 роки, причому незалежно від наявності контракту та без необхідності працювати за отриманою в університеті спеціальністю. Після одного року працевлаштування випускник може звернутися за дозволом на проживання в Канаді. У Новій Зеландії приблизно така ж схема – студент після закінчення навчального закладу має можливість отримати право на роботу на 2,5 роки з подальшим отриманням дозволу на проживання. Здобувши вищу освіту у Великобританії, студент має право на роботу в країні за наявності роботодавця. Але навіть якщо ви не бажаєте залишатися працювати за кордоном, сміливо повертайтеся додому, і ви відразу отримаєте привілейований статус людини з міжнародним дипломом та “справжніми” знаннями та досвідом.

Навчання в Англії

Обираючи країну для здобуття середньої, спеціальної та вищої освіти, багато хто воліє навчання в Англії. Якість англійської освіти донині вважається еталонним, і саме англійські школи, коледжі та університети мають найвищу репутацію по всьому світу.

Залежно від особистісних переваг учня можна підібрати навчання в Англії з різних спеціальностей з великим вибором додаткових курсів. Багато хто відзначає, що навчання в Англії тісно пов’язана із заняттями спортом. І дійсно, в цій країні велику увагу приділяють дисципліні та фізичної культури.Вважається, що навчання в Англії є дуже строгим, але це далеко від істини: тут є школи, які дотримуються спартанських принципів у проживанні та жорсткої лінії у вихованні, а є навчальні заклади, які надають повну свободу особистості, що розвивається. Так що навчання в Англії – це можливість вибору будь-якої програми на свій смак.Для багатьох з тих, хто збирається переїжджати в англомовну країну або планує майбутнє навчання за кордоном, кращим вибором будуть мовні курси в Англії. Ви можете приїхати на канікули і влаштуватися на проживання в сім’ю або в школу, і відвідувати вподобане вам навчальний заклад. Крім того, що після закінчення ви зможете пройти іспит на отримання сертифіката, у вас буде час на вивчення багатої культури Англії та спілкування з однолітками. Навчання в Англії на курсах дозволить вам згодом легше інтегруватися в будь-яке іноземне суспільство.

Навчання в Ірландії

Ірландію не вважають найпопулярнішою країною, тому лише деякі з тих, кому цікава навчання за кордоном зупиняють на ній свій вибір. І даремно! Ця країна має не менш багату культуру і традиції, ніж сусідня Англія , та й освіта тут завжди було на найвищому рівні. Якщо вам цікаво навчання за кордоном, рекомендуємо придивитися до Ірландії – знаменитий Трініті – коледж, коледж Св. Патріка, відомі по всьому світу медичні та бізнес-школи – все це робить Ірландію вкрай привабливою для навчання. Крім того, англійська мова тут є офіційною, а вартість навчання нижчою, ніж у сусідніх європейських державах.

Навчання на Мальті

Мальта – одна з колишніх колоній Великобританії, яка міцно ввібрала в себе англійські традиції і мову. Навчання на Мальті в мовній школі дозволить вам чудово відпочити і засвоїти знання в необхідному обсязі для успішного складання тестів. Мальта є туристичною країною, багато хто прагне приїхати сюди в рамках відпусток або канікул. Так що навчання на Мальті – це можливість поєднати корисне і приємне. Чудовий клімат, приголомшливо чисте Середземне море, чудові бухти і кращі викладачі англійської мови. Крім того, в країні всі жителі говорять чистою англійською мовою, так що навчаючись ви можете зануритися в мовну атмосферу і поспілкуватися з носіями живої мови. Навчання на Мальті коштує значно дешевше ніж у тій же Англії.


Навчання в Німеччині

Звичайно ж, вивчати німецьку мову найкраще в Німеччині. Це прекрасна країна з багатовіковими освітніми традиціями і приголомшливо різноманітною культурою. Навчання в Німеччині буде цікава тим хто хоче поліпшити свою мовну практику, і тим, хто хоче отримати якісне навчання в Німеччині в коледжі чи університеті. Великі можливості відкривають німецькі школи для дітей та підлітків – тут ведеться інтенсивна позакласна робота зі школярами, так що навчання в Німеччині для дітей буде вкрай цікавим.

Найпопулярніші сьогодні курси Sprachcaffe Languages Plus і Did Deutsch-Institut. Для тих, хто хоче продовжити навчання в Німеччині після здобуття середньої освіти або першої вищої освіти, підійдуть столичні коледжі та університети, а також навчальні заклади Мюнхена, Франкфурта та інших великих міст. Діти і дорослі можуть отримати освіту в Німеччині у сфері вдосконалення німецької мови: для цього зараз існує маса можливостей і мовних шкіл з різними видами проживання.


Навчання у Франції

Однією з найпопулярніших для отримання класичної освіти є Франція. Університети, коледжі та ліцеї розташовуються в найкрасивіших історичних будівлях, а сама система освіти сприяє творчому розвитку особистості, що робить навчання у Франції дуже привабливим для людей різного віку.

Сьогодні для іноземців навчання у Франції так само доступне, як і для самих французів. За проживання, звичайно ж, доведеться платити, але зате є шанс отримати саму освіту у Франції безкоштовно. Крім того, іноземні студенти, які демонструють успіхи, можуть претендувати на державні дотації та стипендії. Якщо ви хочете попрактикувати свою французьку та отримати достатні знання для отримання сертифіката, для вас підійде навчання у Франції в мовній школі. Можна вибрати проживання в сім’ї, пансіонаті чи в самій школі. Спілкування з французами, відвідування кращих музеїв та історичних пам’яток Європи, цікаве навчання у Франції – все це, безумовно, збагатить ваш духовний світ і дозволить краще вивчити культуру і мову цієї країни.

Навчання в Швейцарії

Якщо вас цікавить класичне навчання за кордоном, навчання в Швейцарії як не можна краще буде відповідати вашим вимогам. Відмінно організований навчальний процес, високі стандарти і можливість величезного вибору спеціальностей роблять Швейцарію вкрай популярною серед тих, кого цікавить навчання а кордоном.

Навчання в Швейцарії ведеться англійською та французькою мовою. Перед вибором університету необхідно уточнити, який сертифікат просять надати при вступі. Крім того, навчання в Швейцарії – це прекрасна можливість для бажаючих вдосконалити свої знання в англійській і французькій – тут діють школи з прискореного і стандартному вивченню мов на базі кращих навчальних закладів.

Навчання в Італії

Навчання за кордоном – це здорово і цікаво. Саме такої думки дотримуються ті, хто вирушив здобувати освіту в Італію. Тут відмінний клімат, чудова історична та культурна спадщина, та й вартість навчання дуже невисока. Якщо вам необхідна освіта в такій сфері як живопис або дизайн, навчання саме в Італії буде для вас виключно корисним.

© 2024 KNTU