Більше викладання англійською на факультеті обліку та фінансів ЦНТУ

Декан факультету обліку та фінансів Центральноукраїнського національного технічного університету, професор кафедри аудиту та оподаткування Наталія Шалімова і доцент кафедри бухгалтерського обліку ЦНТУ Олександр Гай склали іспити та отримали сертифікати від Cambridge Assessment English, що підтверджують рівень володіння англійською мовою рівня Upper-Intermediate (В2).

На кафедрі бухгалтерського обліку Центральноукраїнського національного технічного університету два роки викладається дисципліна «Ділова іноземна мова в обліку та аудиті» англійською мовою. Для складання робочих програм та для викладання даного предмету викладач обов’язково повинен мати сертифікат щодо володіння англійською мовою рівня В2 та вище. Читає дисципліну доцент кафедри бухгалтерського обліку ЦНТУ Олександр Гай. Термін дії його попереднього сертифікату В2 добігав завершення, тому викладач склав іспити на сертифікат Cambridge English, який має необмежений термін.

Декан ФОФ, професор Наталія Шалімова є одним з організаторів факультетського англомовного розмовного клубу «In The Know», тому також вирішила пройти іспити тесту First Certificate in English.

Cambridge Assessment English є частиною Кембриджського університету. Щороку екзамени Cambridge Assessment English складають понад 5 мільйонів людей у 130 країнах світу. Більше 20 000 університетів, роботодавців, міністерств та інших організацій довіряють екзаменам та квалафікаціям Cambridge Assessment English. У Кропивницькому ці екзамени можна скласти на базі сертифікованого центру при льотній академії НАУ.

Загалом, засідання англомовного розмовного клубу «In The Know» факультету обліку та фінансів регулярно відвідує більше десятка викладачів факультету (які також займаються на курсах англійської мови в ЦНТУ). В планах факультету збільшення числа викладачів кафедр ФОФ, яки мають сертифікати щодо володіння англійською мовою на рівні В2 та вище, а також збільшення кількості дисциплін, які викладатимуться англійською.

© 2022 KNTU